Польський депутат потоптав прапор УПА та спалив портрети Бандери і Шухевича

Польський депутат потоптав прапор УПА та спалив портрети Бандери і Шухевича

 

 

Посол Сейму Польщі, лідер ультранаціоналістичної партії «Рух народовий» Роберт Вінніцкі під час антиукракції біля посольства у Варшаві поставав ногами на червоно-чорний прапор УПА, назвавши його «бандерівською ганчіркою».

Відповідні фото депутат виклав на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у понеділок, 19 березня, польські націоналістичні організації влаштували маніфестації біля посольства України у Варшаві, під час яких виголошували антиукраїнську пропаганду.

«Акція стала прямою відповіддю на марш націоналістів у Львові два тижні тому. Крім «Руху народового» до неї долучилися представники націоналістичних організацій «Національно-радикальний табір» і «Всепольська молодь», – написав Вінніцкі.

Поляк назвав марш у Львові неонацистським та стверджує, що він був проведений у честь «відповідального за геноцид на Волині» Романа Шухевича.

Під час акції лунали гасла «Бандерівці – убивці», «Шухевич – злочинець» і «Сором за Україну». Окрім того, націоналісти закликали уряд Польщі «кардинально змінити свою політику стосовно Києва».

Наприкінці акції мітингувальники спалили портрети лідерів УПА Степана Бандери і Романа Шухевича.

Джерело: https://24tv.ua/polskiy_deputat_potoptav_prapor_upa_ta_spaliv_portreti_banderi_i_shuhevicha_foto_i_video_n940700